Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

V roce 1997 jsem odešla ze školství a otevřela jsem si v Poličce obchod. Nazvala jsem ho Paprsek. Paprsek naděje že se něco změní v mém životě. Změnilo se! Neklid ve mně to však neutišilo. Vychovávala jsem s manželem Vladimírem dva syny, ale já měla pocit, že se něco vytratilo z mého života a to něco mi chybělo. Jenže jsme nevěděla co mi chybí. Hledala jsem ten pocit který mi tak scházel v narození našeho třetího syna. Ale přibylo starostí a vnitřní spokojenost nepřišla.

Trpěla jsme obrovskou únavou, spustila se mi alergie, přišla jsem téměř o čich. Když byly synovi tři roky cítila jsem potřebu ji odpočinout. Přihlásila jsem se na kurz kreslení pravou hemisférou a odjela do Brna, kde jsem se učila kreslit pod vedením paní Květy Hofmanové. Tato úžasná žena vložila klíč do mé duše. Poprvé v životě jsem slyšela pojem reiki, vnitřní energie, aura. Začali mě tyto věci zajímat a chtěla jsme je žit. Zanedlouho jsme zjistila, že v Poličce dělá pan Čapek kurz Reikii. Tak jsem se přihlásila.

Absolvovala jsem reiki I a po půl roce reiki II. Začala jsem pracovat s energií a učit se reflexní zóny. Toto mě dovedlo k učení Thajské masáže u Lucie Uhlířové. Moje studium rvalo celý rok. Otevíral se přede mnou svět lidského těla fyzického psychického i energetického. Svět meridiánů, fascií, kostí, svalů, orgánů a s tím i svět meditace a budhismu. Přestala jsme jíst maso, začala se zajímat o energii potravin a ladit si svůj vnitřní svět. Absolvovala jsme roční cestu svým čakrovým systémem a seznámila se s léčitel Vlastimilem Dokulilem z Brna. Přijal mne do kruhu svých žáků a dva roky nás vyučoval.

Učil nás číst automatickou kresbu, diagnostiku, čestnosti, pokoře, odpuštění, cítění, vnitřní moudrosti, děkování a jiným ctnostem, Když nás pan Dokulil již pro svůj věk nemohl vést dál, pokračovala jsem další rok u jeho žačky Anny Šilarové, která mi svojí čistotou srdce pomohla zmírnit hranice mého ega a vedla mě k pocitům vnitřního klidu a spokojenosti. Při této cestě jsm si udělala kurz Klasické masáže, Dornovu metodu, práci s dnem pánevním, spouštové body a hlavně dvouroční kurz Kraniosakrální terapie, která propojuje práci těla a ducha, děkuji všem svým učitelům za jejich lásku s kterou mě vedli a hlavně děkuji svému partnerovi Vladimírovi za jeho trpělivost a podporu, kterou mi na této cestě poskytnul. Jak přibýval můj vnitřní klid přibývala i energie v těle, ustoupili alergické potíže a vrátil se ni čich.

V této době studuji Tradiční Čínskou medicínu, tak přibyla Tuina masáž, baňkování, arikuioterapie (akupunktura ucha).

Po jedenácti letech učení a praxe v masáži můžeme spolu s klientem najít bod bolesti, fyzické, psychické, emocionální problémy a odstranit tuto zátěž z jeho života. Ale hlavně již jen to zastavení a uvolnění, které do života vnese masáž je v dnešní hektické a uspěchané době léčivý balzám který potřebuje tělo i duše.

Masáže Polička Masáže Polička Masáže Polička Masáže Polička